ZA MGŁĄ” / OLEJ NA PŁÓTNIE / 70 wys. X 70 szer.


Status: NIEDOSTĘPNY  

....Gdy patrzę jak słońce przenika i bawi się w porannej opadającej mgle, widzę ślady i ścieżki połyskujące w świeżym świetle. Ich zarys jak klejnoty, które zapraszają do odkrycia.Wszystko to kusi mojego niespokojnego ducha i budzi pragnienie odkrywania, zgłębiania, eksplorowania...

To oryginalna, emocjonalna kompozycja gdzie stosownie dobrana kolorystyka i gra tonów przenosi odbiorcę w przestrzeń niedopowiedzianą, wolną dla odbiorcy pełną kształtów, barw, światłocienia, tonacji i głębi.


Kategoria: malarstwo

Temat: abstrakcja

Media: farby olejne, technika własna

Materiał: płótno

Styl: nowoczesny, abstrakcja, ekspresjonizm

Rozmiar: 70 wys. x 70 szer. x 4 [cm]

Rok: 2020


Certyfikat Autentyczności: który potwierdza pochodzenia pracy, oryginalnym podpisem artysty

Sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: Aneta Barglik 'Za Mgłą' 2020. Obraz olejny, zamalowane boki , naciągnięty na blejtram- wysokiej jakości podobrazie malarskie o grubości 4 cm, tak zwane 3D .


TRANSPORT:

W POLSCE: Obraz wysyłany jest w całości( płótno+krosno)gotowy do zawieszenia.


MIĘDZYNARODOWY: Aby dobrze zabezpieczyć obraz podczas międzynarodowej wysyłki,

wszystkie obrazy są rolowane i dostarczane w wysokiej jakości plastikowej lub kartonowej tubie, aby uniknąć uszkodzeń, obrazy są w 100% bezpieczne i powracają do swojego oryginalnego stanu- płaskiego po rozciągnięciu. Można wybrać przycięcie lub rozciągnięcie go w dowolnym lokalnym sklepie z ramami, w zależności od gustu.


KOSZT WYSYŁKI:

Wysyłam obraz w ciągu 5 dni od otrzymania pieniędzy na konto. Koszt wysyłki to 30 zł. Obrazy wysyłane są za pośrednictwem UPS, który dostarcza paczkę w ciągu 3-7 dni roboczych.


                                                                                            ​​​​