'RAZEM' / olej na płótnie/ 100 wys. X 80 szer.

Status: Cena 8800 zł NIEDOSTĘPNY  


.....nie jestem bez wad, nie jestem najlepsza, mam niedoskonałości, popełniam błędy. Lecz musisz wiedzieć, że jestem pełna szacunku, słucham cię, pomagam  gdy tylko mogę, doceniam cię i widzę. Jestem gotowa dać ci szansę, szanuję cię......

To oryginalna, emocjonalna kompozycja gdzie stosownie dobrana kolorystyka i gra tonów przenosi odbiorcę w przestrzeń niedopowiedzianą, wolną dla odbiorcy pełną kształtów, barw, światłocienia, tonacji i głębi.

Kategoria: malarstwo

Temat: abstrakcja

Media: farby olejne, technika własna

Materiał: płótno

Styl: nowoczesny, abstrakcja, ekspresjonizm

Rozmiar: 100 wys. x 80 szer. x 2 [cm]

Rok: 2020

Certyfikat Autentyczności: który potwierdza pochodzenia pracy, oryginalnym podpisem artysty

Sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: Aneta Barglik 'Razem' 2020. Obraz olejny, zamalowane boki , naciągnięty na blejtram.

TRANSPORT:

W POLSCE: Obraz wysyłany jest w całości( płótno+krosno)gotowy do zawieszenia.

MIĘDZYNARODOWY: Aby dobrze zabezpieczyć obraz podczas międzynarodowej wysyłki,

wszystkie obrazy są rolowane i dostarczane w wysokiej jakości plastikowej lub kartonowej tubie, aby uniknąć uszkodzeń, obrazy są w 100% bezpieczne i powracają do swojego oryginalnego stanu- płaskiego po rozciągnięciu. Można wybrać przycięcie lub rozciągnięcie go w dowolnym lokalnym sklepie z ramami, w zależności od gustu.


KOSZT WYSYŁKI:

Wysyłam obraz w ciągu 5 dni od otrzymania pieniędzy na konto. Koszt wysyłki to 30 zł. Obrazy wysyłane są za pośrednictwem UPS, który dostarcza paczkę w ciągu 3-7 dni roboczych.