BRAMA DO SPOKOJU STOI SZEROKO OTWARTA'

COKOLWIEK SPRAWIA, ŻE CZUJESZ SPOKÓJ , ZNADŹ TO DZISIAJ.

Ponieważ obawy związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa wciąż rosną, chciałem osobiście skontaktować się z tobą i przekazać kilka uczciwych myśli. Rozumiem, jak straszny i niepewny może być ten czas, Jednak chociaż cały świat jest trochę (bardzo) szalony, mam nadzieję, że jesteś w stanie przekształcić tę burzę w sezon WZROSTU, TRANSFORMACJI.

Wysłuchaj mnie. Wiem, że ta pandemia powoduje ból na całym świecie.  

- Ludzie są chorzy i przestraszeni; są głodni i zdesperowani.

- Obserwuję wielu moich najbliższych przyjaciół, którzy są właścicielami małych firm, walczących i zmagających się z obecna sytuacją gospodarczą,  zadających  pytania  bez odpowiedzi. Ale   starają się pozostać otwarci i jednocześnie bezpieczni

- Gospodarstwa domowe o niskich dochodach oraz pracujące w handlu detalicznym lub usługowym odczuwają kolejną warstwę bólu i strachu.

- Bohaterski personel medyczny na całym świecie dosłownie naraża się na ryzyko dla każdego z nas.

Wszyscy cierpimy, jeśli jesteśmy wystarczająco świadomi, aby to zauważyć.

JEDNAK,

Obserwuję także, jak nasze społeczeństwo się zmienia i skupia na sobie.

Idziemy do domu.

Spędzamy czas z najbliższymi.

Mamy przestrzeń, aby wypróbować nowe rzeczy.

Ludzie wokół nas tęsknią za jasnością, pokojem i nadzieją.

Pytam więc ponownie, co to umożliwia?

Co umożliwia czas w domu? Jak możesz celowo wzrastać i ewoluować w tym dziwnym sezonie? Czy strach wykolei Twój sukces? Czy zostaniesz szybko przytłoczony? Czy wieści będą tak zaśmiecać twój umysł, że Inspiracja zostanie uciszona?

LUB

Czy zamierzasz stworzyć coś, z czego będziesz dumny? Czy zamierzasz uczyć się umiejętności, które pomogą ci się rozwijać ? Czy pomożesz ludziom wokół ciebie? Czy zamierzasz przypominać sobie o niesamowitych wspomnieniach ze swoimi bliskimi? Proszę Nie siedź i oglądaj wiadomości. To naprawdę ci nie służy. Bądź świadomy, bądź mądry, ale wykorzystaj ten czas z dużą mocą. Masz szansę zamienić ból w głębokie PIĘKNO. Co nie pasuje już do naszego nowego stanu, musi opuścić nasze życie. A kiedy wydaje się, że doszliśmy do końca, to naprawdę początek czegoś nowego.